Naše služby

Klempířství a pokrývačství:

Klempířství je jedno z nejstarších řemesel,které vyžaduje velkou zručnost, dobrou znalost materiálů, smysl pro detail ale i jemnou motoriku. To z něj dělá jedno z nejnáročnějších řemesel ve stavebnictví. Pokud jsou klempířské práce  dobře provedeny,neplní jen ochranou funkci, ale i estetickou.

Nabízené klempířské práce:

  • provádění střešních krytin,
  • opláštění plechových hal,
  • klempířské prvky různých materiálů na střešních konstrukcích,
  • oplechování atik, lemování zdí, osazování žlabů a svodů a mnoho dalších detailů.

Pokrývačství udělalo za staletí velký pokrok. V současné době máme na výběr velké množství pálených, betonových i  jiných krytin z různých skladeb materiálů, tvarů a barev. Pro výběr vhodné krytiny pro Váš dům nebo objekt nás neváhejte kontaktovat. Radi Vám pomůžeme s výběrem.

Nabízené pokrývačské práce:

  • provádění střešních krytin všeho druhu
  • montáž plochých střech z PVC folií.

Zámečnické práce, výstavba hal, jejich změn či odstraňování:

Naše společnost nabízí zakázkovou výrobu a montáž mříží, vrat, schodů, či zábradlí, ale nejvíce se podílí na realizaci stavebních a nosných ocelových konstrukcí, zejména výstavbě skladových a průmyslových hal, ocelových nadstaveb, potrubních mostů a speciálních podpíracích konstrukcí. Z velké části naší realizace zakázek je prováděna za plného provozu, pokud to tedy situace dovolí. Tím šetříme investorovi náklady na odstavení provozu. Naše společnost ke stavebně montážním pracím využívá vlastních halových plošin a manipulátorů s dosahem až do 18 metrů, nemusíme tak být závislí na cizí technice. Díky dobrému týmu a vlastní technice je naše práce rychlá a odpovídající požadavku zákazníka.

Izolace:

Společnost DOM-STEEL se podílí na realizaci izolací potrubí. Děláme izolace základových desek ze živičných lepenek nebo PVC folií.